Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenMähren-SchlesienRegion TřeboňUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


nicht eingeloggt
Anmelden
Sprachenauswahl: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kutná Hora (Kuttenberg).
fotografie: Vorherig | nächstes

nahoru ^


Kutná Hora (Kuttenberg) - Veranstaltungs-kalender

Empfohlene Veranstaltungen

(Sladké vánoce)

Samstag 02.12.17  - 06.01.18

(Kutná Hora)

(Ladovské vánoce)

(Ladovské vánoce)

Donnerstag 07.12.17  - Mittwoch 10.01.18

Hrádek - Tschechisches Museum für Silber und mittelalterliche Silbermine (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

Freitag 08.12.17  - Montag 25.03.18

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

(Putování ostrovem Srí Lanka)

Montag 15.01.18 17:30

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

Veranstaltungssuche

(Jan Tichý - Emoce krajiny)

Sonntag 21.10.17  - 11.03.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Jakub Myslín - Stará spektiva)

Sonntag 21.10.17  - 18.03.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Josefina Bakošová - Imago)

Sonntag 21.10.17  - 18.03.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Josefina Bakošová - Imago)

Sonntag 21.10.17  - 18.03.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Barbora Bálková)

Sonntag 21.10.17  - 18.03.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

Sonntag 12.11.17  - 11.02.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

Freitag 08.12.17  - Montag 25.03.18

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

(Hana Puchová - kresby, obrazy)

Freitag 05.01.18  - Mittwoch 28.02.18

Felix Jenewein Galerie (Kutná Hora)

(Kurz Akryl jako akvarel)

Samstag 20.01.18 09:00 - 20.01.18

(Kutná Hora)

(Dětský karneval)

(Dětský karneval)

Samstag 20.01.18 15:00 - 20.01.18

Sokolturnhalle (Kutná Hora)

(Jumanji: Vítejte v džungli)

Samstag 20.01.18 16:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Riviera Playboyz)

(Riviera Playboyz)

Samstag 20.01.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Kurz Krajinomalba akrylem - Provence a Toskánsko)

Sonntag 21.01.18 09:00 - 21.01.18

(Kutná Hora)

(Lidské tělo a jeho funkce celostním pohledem)

(Lidské tělo a jeho funkce celostním pohledem)

Sonntag 21.01.18 10:00 - 21.01.18

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

(Můj život Cuketky)

Sonntag 21.01.18 16:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Milada)

Mittwoch 08.11.17 19:00
Sonntag 26.11.17 19:00
Mittwoch 13.12.17 19:00
Sonntag 21.01.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Tabita - trochu jiný časopis)

Montag 22.01.18 17:00

Trebišovská (Kutná Hora)

(Listování)

Dienstag 23.01.18 17:00

(Kutná Hora)

(Galakoncert operních hvězd - velkoplošná DVD projekce)

Dienstag 23.01.18 18:00

(Kutná Hora)

(Tvořivá dílna pro seniorky)

Donnerstag 25.05.17 09:00
Donnerstag 26.10.17 09:00
Donnerstag 25.01.18 10:00

(Kutná Hora)

(Disputace s Janem Mandelíkem)

Donnerstag 25.01.18 18:00

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

(Ve starém skladu se svítí!)

(Ve starém skladu se svítí!)

Donnerstag 25.01.18 18:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Všechny prachy světa)

Donnerstag 25.01.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Mistrovství České republiky v twirlingu 2018)

Freitag 26.01.18  - Sonntag 28.01.18

Haus der Kinder und Jugend (Kutná Hora)

(Turnaj v pexesu)

(Turnaj v pexesu)

Freitag 26.01.18 14:30 - 26.01.18

Haus der Kinder und Jugend (Kutná Hora)

(82. noční přechod okresem)

Freitag 26.01.18 18:00

Kutná Hora

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

Freitag 26.01.18 19:00

(Kutná Hora)

(Jubilejní koncertní turné 2018)

Freitag 26.01.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Labyrint: Vražedná léčba, 3D)

Freitag 26.01.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

Freitag 26.01.18 20:30

(Kutná Hora)

(Zimní Praha)

Samstag 27.01.18

Haus der Kinder und Jugend (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - Tosca)

Samstag 27.01.18 18:45

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

Samstag 27.01.18 19:00

(Kutná Hora)

(Judas Priest Revival)

Samstag 27.01.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Workshop Malování mandaly na plátno)

Sonntag 28.01.18 09:00 - 28.01.18

(Kutná Hora)

(Pohádky z pařezové chaloupky)

Montag 13.02.17 10:00
Sonntag 28.01.18 15:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

Donnerstag 18.01.18 19:00
Samstag 20.01.18 19:00
Mittwoch 24.01.18 19:00
Sonntag 28.01.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Lacan)

Dienstag 30.01.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Tvořivá dopoledne a trénování paměti)

Mittwoch 03.05.17 08:00
Mittwoch 10.05.17 08:00
Montag 15.05.17 08:00
Mittwoch 17.05.17 08:00
Montag 22.05.17 08:00
Mittwoch 24.05.17 08:00
Montag 29.05.17 08:00
Mittwoch 31.05.17 08:00
Mittwoch 03.01.18 09:00
Montag 08.01.18 09:00
Mittwoch 10.01.18 09:00
Montag 15.01.18 09:00
Mittwoch 17.01.18 09:00
Montag 22.01.18 09:00
Mittwoch 24.01.18 09:00
Montag 29.01.18 09:00
Mittwoch 31.01.18 09:00

(Kutná Hora)

(Labyrint: Vražedná léčba)

Mittwoch 31.01.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Kolo zázraků)

Donnerstag 01.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

Donnerstag 01.02.18 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Pololetní prázdniny - Zábavný den v Dominiku)

(Pololetní prázdniny - Zábavný den v Dominiku)

Freitag 02.02.18 09:00 - 02.02.18

Haus der Kinder und Jugend (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Velikatema)

Freitag 02.02.18 17:00

Gemeindehaus - Ausstellungssaal (Kutná Hora)

(Mše svatá na svátek uvedení Páně do chrámu - hromnice)

Freitag 02.02.18 18:00

Kirche St. Barbara (Kutná Hora)

(Prezident Blaník)

Freitag 02.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Robert Hlavatý band, Moped 56)

Freitag 02.02.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Velikatema)

(Velikatema)

Samstag 03.02.18  - Sonntag 18.02.18

Gemeindehaus - Ausstellungssaal (Kutná Hora)

(Zimní vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

Samstag 03.02.18 09:10

Kutná Hora

(Malínský karneval)

(Malínský karneval)

Samstag 03.02.18 15:00

Sokolturnhalle (Kutná Hora)

(Maturitní ples církevního gymnázia)

Samstag 03.02.18 19:00

(Kutná Hora)

(Kozičky, Šťávník Px7, S-T-K)

(Kozičky, Šťávník Px7, S-T-K)

Samstag 03.02.18 20:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Čertův švagr)

Sonntag 04.02.18 15:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Přednáška z cyklu Poznáváme památky UNESCO)

Montag 05.02.18 17:30

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

(Zahájení kurzu češtiny pro cizince)

Montag 05.02.18 18:00

(Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

Montag 07.11.16 19:00 - 07.11.16
Montag 05.12.16 19:00 - 05.12.16
Montag 02.01.17 19:00 - 02.01.17
Montag 06.02.17 19:00 - 06.02.17
Montag 06.03.17 19:00 - 06.03.17
Montag 03.04.17 18:00 - 03.04.17
Montag 01.05.17 18:00 - 01.05.17
Montag 05.06.17 18:00 - 05.06.17
Montag 03.07.17 18:00 - 03.07.17
Montag 07.08.17 18:00 - 07.08.17
Montag 04.09.17 18:00 - 04.09.17
Montag 02.10.17 18:00 - 02.10.17
Montag 06.11.17 19:00 - 06.11.17
Montag 04.12.17 19:00 - 04.12.17
Montag 08.01.18 19:00 - 08.01.18
Montag 05.02.18 19:00 - 05.02.18

Trebišovská (Kutná Hora)

(Mirek Jiřišta - vzpomínkový zábavný večer)

Dienstag 06.02.18 18:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Zahájení PC kurzu pro seniory)

Mittwoch 07.02.18 10:00

(Kutná Hora)

(Zahájení jarního semestru virtuální univerzity třetího věku)

Donnerstag 08.02.18 10:00

(Kutná Hora)

(Hrajeme deskové hry v klubíku)

Donnerstag 08.02.18 15:00

(Kutná Hora)

(Přijďte si zahrát Go)

(Přijďte si zahrát Go)

Freitag 09.02.18 18:00

Gute Teestube (Kutná Hora)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4A / E4B)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4A / E4B)

Freitag 09.02.18 19:00

(Kutná Hora)

(František Kasl)

Freitag 24.11.17 19:00
Freitag 09.02.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Animace 2 Výtvarná dílna s Aurelem Klimtem)

Samstag 10.02.18 10:00 - Sonntag 11.02.18 14:00

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Stavění sněhuláků)

Samstag 10.02.18 14:00

Kutná Hora

(Lajka: přednáška propagátora kosmonautiky Pavla Toufara)

Samstag 10.02.18 16:00

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Gaetano Donizetti - L´elisir D´amore (Nápoj lásky))

Samstag 10.02.18 17:45

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(4 společný ples neziskových organizací)

(4 společný ples neziskových organizací)

Samstag 10.02.18 20:00

(Kutná Hora)

(Debustrol + special guest)

Samstag 10.02.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice)

Sonntag 11.02.18  - 12.05.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Vnitřek lesa - Z cyklu práce na papíře ze sbírek GASK)

Sonntag 11.02.18  - 12.05.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Dětský maškarní karneval)

(Dětský maškarní karneval)

Sonntag 11.02.18 14:00 - 11.02.18

(Kutná Hora)

(Karneval)

(Karneval)

Sonntag 11.02.18 15:00

Haus der Kinder und Jugend (Kutná Hora)

(Dernisáž výstavy Lajka: Od filmu k divadlu a zpět)

Sonntag 11.02.18 16:00

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Čertoviny)

Samstag 06.01.18 16:00
Samstag 06.01.18 19:00
Sonntag 07.01.18 16:00
Samstag 13.01.18 16:00
Samstag 03.02.18 16:00
Samstag 03.02.18 19:00
Sonntag 11.02.18 16:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Hrátky s pamětí)

Dienstag 17.03.15 13:00
Dienstag 14.04.15 12:00
Dienstag 05.05.15 12:00
Montag 12.02.18 09:30

(Kutná Hora)

(Cyklus Cestománie: Izrael - země zaslíbená)

Montag 12.02.18 17:30

Klub Unter der Lampe (Kutná Hora)

(Vznik Československé republiky a proměny politického systému)

(Vznik Československé republiky a proměny politického systému)

Dienstag 13.02.18 09:00 - 13.02.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Husovy stopy)

Dienstag 13.02.18 17:00

(Kutná Hora)

(Krize manželství - co k ní vede a jak jí předcházet)

Dienstag 13.02.18 19:00

"Hotel zum Henker" (Kutná Hora)

(Kavárnička s masopustním veselím)

Mittwoch 14.02.18 14:00

(Kutná Hora)

(Mše svatá na popeleční středu)

Mittwoch 14.02.18 18:00

Kirche St. Barbara (Kutná Hora)

(Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory roku 2017)

Mittwoch 14.02.18 18:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Čtenářský klub pro děti od 7 - do 10 let)

Donnerstag 12.10.17 14:00
Donnerstag 11.01.18 15:00
Donnerstag 15.02.18 15:00

(Kutná Hora)

(Padesát odstínů svobody)

Donnerstag 08.02.18 00:01
Donnerstag 08.02.18 19:00
Freitag 09.02.18 19:00
Sonntag 11.02.18 19:00
Montag 12.02.18 19:00
Dienstag 13.02.18 19:00
Mittwoch 14.02.18 19:00
Donnerstag 15.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Stand-up Show s Underground Comedy)

Donnerstag 15.02.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4C / IT4)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4C / IT4)

Freitag 16.02.18 19:00

(Kutná Hora)

(Špindl)

Donnerstag 21.12.17 19:00
Freitag 22.12.17 19:00
Freitag 29.12.17 19:00
Sonntag 04.02.18 19:00
Freitag 16.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Skleněný zvěřinec)

Freitag 16.02.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Circus problem)

Freitag 16.02.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení, zamrzlý (?) zimní Katlov a okolí)

Samstag 17.02.18 09:00

Kutná Hora

(Paddington 2)

Sonntag 17.12.17 16:00
Samstag 17.02.18 16:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(5 let na scéně)

Samstag 17.02.18 17:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Maturitní ples C4A gymnázia Jiřího Ortena)

(Maturitní ples C4A gymnázia Jiřího Ortena)

Samstag 17.02.18 19:00

(Kutná Hora)

(Bigboss, Roxor, Sectesy)

Samstag 17.02.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Black Panther)

Sonntag 18.02.18 16:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Josef Fousek)

Montag 19.02.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Ten verš si tiše říkám)

Dienstag 20.02.18 08:30

Geburtshaus von Mikuláš Dačický (Kutná Hora)

(G. Verdi - Trubadúr: Velkoplošná DVD projekce)

Dienstag 20.02.18 18:00

(Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - pobaltské republiky)

Mittwoch 21.02.18 19:00

(Kutná Hora)

(Hmyz)

Mittwoch 21.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Soňa Norisová a Fragile)

Mittwoch 21.02.18 19:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Patricie Koubská - Biblická pátrání)

Donnerstag 22.02.18  - Dienstag 20.03.18

(Kutná Hora)

(Čtenářský klubík pro děti od 4 do 7 let)

Donnerstag 19.10.17 14:00
Donnerstag 18.01.18 15:00
Donnerstag 22.02.18 15:00

(Kutná Hora)

(Gjo band aneb když hudba pomáhá)

(Gjo band aneb když hudba pomáhá)

Donnerstag 22.02.18 18:00

(Kutná Hora)

(Jana Dasová - Barvy, čáry, obrazy)

Freitag 23.02.18  - Sonntag 11.03.18

Gemeindehaus - Ausstellungssaal (Kutná Hora)

(Věčně tvá nevěrná)

Freitag 23.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Tommy Poser, Náhodný výběr, DC Radio)

Freitag 23.02.18 21:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Zahájení výstavní sezony jaro / léto 2018)

Samstag 24.02.18 00:00

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Kaňkovský masopust)

Samstag 24.02.18 09:30

Kutná Hora

(Pohled dravce: Mezigenerační výtvarná dílna pro rodiny)

Samstag 24.02.18 13:00

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Krmení lesní zvěře)

Samstag 24.02.18 14:00

Kutná Hora

(Anno Domini 1918: Gustav Klimt a Egon Schiele)

Samstag 24.02.18 16:00

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - La Bohéme (Bohéma))

Samstag 24.02.18 18:15

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Veselá trojka)

Samstag 22.11.14 19:00
Sonntag 24.01.16 17:00
Samstag 21.01.17 17:00
Sonntag 25.02.18 16:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu)

Sonntag 25.02.18 16:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Tvář vody)

Sonntag 25.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Příběhy obrazů aneb co nám ve škole neřekli)

Montag 26.02.18 17:30

Klub Unter der Lampe (Kutná Hora)

(Jarní příměstský tábor)

(Jarní příměstský tábor)

Montag 26.02.18 08:30 - 26.02.18
Dienstag 27.02.18 08:30 - 27.02.18
Mittwoch 28.02.18 08:30 - 28.02.18

Haus der Kinder und Jugend (Kutná Hora)

(Akta Pentagon: Skrytá válka)

Mittwoch 28.02.18 19:00

Kino Blaues Kreuz (Kutná Hora)

(Dámský večer)

(Dámský večer)

Donnerstag 08.03.18 17:30

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - krajinomalba)

Samstag 17.03.18 09:00 - 17.03.18

(Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - portrét)

Sonntag 18.03.18 09:00 - 18.03.18

(Kutná Hora)

(Rovnodennost v sedlecké katedrále)

Dienstag 20.03.18

Kloster mit der Kathedrale Mariä Himmelfahrt und St. Johannes der Täufer in Sedletz (Sedlec) (Kutná Hora)

(Operetní revue Jany Štěrbové)

Montag 26.03.18 18:00

Städtisches Tyl-Theater (Kutná Hora)

(Sedlecká pouť)

Donnerstag 24.03.16
Freitag 25.03.16
Samstag 26.03.16
Sonntag 27.03.16
Montag 27.03.16
Freitag 13.04.17
Samstag 14.04.17
Sonntag 15.04.17
Montag 16.04.17
Freitag 29.03.18
Samstag 30.03.18
Sonntag 31.03.18
Montag 01.04.18

Kutná Hora

(O kutnohorský groš)

Sonntag 14.04.18

(Kutná Hora)

(Kutná Hora Spartan Sprint)

Samstag 27.04.18

Kutná Hora

(Cukrářské slavnosti)

Samstag 04.05.18

Hrádek - Tschechisches Museum für Silber und mittelalterliche Silbermine (Kutná Hora)

(Mistrovství ČR horských kol KH tour)

Samstag 04.05.18
Sonntag 05.05.18

Kutná Hora

(Noc literatury)

Freitag 10.05.18

Kutná Hora

(Chuť Itálie)

Samstag 11.05.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

Freitag 17.05.18

Kutná Hora

(Jarní putování se sv. Jakubem)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

Samstag 18.05.18

Kutná Hora

(Slavnosti piva Kutná Hora)

Samstag 18.05.18

(Kutná Hora)

(Noc kostelů)

Freitag 24.05.18

Kutná Hora

(Gastroslavnosti)

Samstag 25.05.18

Kutná Hora

(Pochod kutnohorských havířů)

(Pochod kutnohorských havířů)

Samstag 26.05.18 07:00 - 26.05.18

Kutná Hora

(Sousedský jarmark)

Samstag 01.06.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Mezinárodní hudební festival)

Samstag 01.06.18  - Sonntag 09.06.18

Kutná Hora

(Operní týden)

Freitag 14.06.18  - Sonntag 23.06.18

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory - XXVII. ročník)

Samstag 22.06.18
Sonntag 23.06.18

Kutná Hora

(Creepy teepee)

Freitag 05.07.18  - Sonntag 07.07.18

Seifertovy sady (Kutná Hora)

(Partička)

Freitag 12.07.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Kutnohorský strongman)

Samstag 20.07.18

Kollárova (Kutná Hora)

(Oslavy svátku sv. Jakuba)

Samstag 20.07.18
Sonntag 21.07.18

Kirche St. Jakob (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Kolínský Big band a Michal Malátný)

Freitag 02.08.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Kutnohorská kocábka)

Samstag 10.08.18

Welscher Hof (Kutná Hora)

(Dačického 12)

Samstag 10.08.18

Kutná Hora

(Veteran rallye & srpnové hodování)

Freitag 16.08.18  - Sonntag 18.08.18

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Happening - kapela Žlutý pes + film Černý Petr)

Dienstag 20.08.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Tyjátrfest)

Donnerstag 22.08.18  - Sonntag 25.08.18

Wendys häusliches Amphitheater (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Dvojkoncert Voxel a Jelen)

Freitag 30.08.18

Galerie der Mittelböhmischen Region - Galerie und Jesuitenwohnheim (Kutná Hora)

(Ortenova Kutná Hora)

Freitag 06.09.18  - Sonntag 08.09.18

Kutná Hora

(Fox festival)

Samstag 07.09.18

(Kutná Hora)

(Dny evropského dědictví)

Samstag 07.09.18
Sonntag 08.09.18

Kutná Hora

(Svatováclavské slavnosti)

Samstag 28.09.18

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Pochod za malínským křenem)

Samstag 05.10.18

Kutná Hora

Gefundene Einträge: 158

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 834 times